Krajowy Znak Jakości to same korzyści

Projekt Krajowy Znak Jakości pozwala wyróżnić się najlepszym firmom, działającym zgodnie z wysokimi standardami etyki i uczciwości. W czasach, kiedy na rynku powstaje i upada niezliczona liczba przedsiębiorstw, bardzo ważna staje się wiarygodna informacja na temat ich rzetelności. Podmioty przystępujące do projektu poddawane są dokładnej weryfikacji za pomocą sprawdzonych i skutecznych metod analitycznych. Daje to gwarancję, że znak jakości przyznawany danej firmie świadczy o jej faktycznej i aktualnej sytuacji. Posiadanie certyfikatów uczciwości i rzetelności powoli staje się nowym standardem, do którego dążą wszystkie podmioty znajdujące się na rynku i pragnące wysunąć się na pierwszy plan względem konkurencji. Obecnie to brak jakiegokolwiek znaku jakości świadczy na niekorzyść firmy pragnącej pozyskać nowych klientów czy partnerów biznesowych.

Wzięcie udziału w projekcie jest szansą na zwiększenie dochodów oraz zdobycie pozytywnych opinii. Badania jasno wskazują, że klienci i przedsiębiorcy poszukujący nowych kontaktów, przede wszystkim zwracają uwagę na takie cechy jak: jakość, rzetelność, uczciwość i wiarygodność. Inwestowanie znacznych środków finansowych w reklamy nie zawsze przynosi tak dobre efekty, jakie dają prestiżowe i rozpoznawalne na rynku odznaczenia dla firm, potwierdzające przejście rygorystycznego procesu weryfikacji. Tylko wtedy można zyskać pewność, że legitymujące się certyfikatem przedsiębiorstwo działa zgodnie z najwyższymi standardami. Dodatkowo stała weryfikacja opinii pozwala na bieżąco monitorować, czy podmiot biorący udział w projekcie dba o swoich klientów i utrzymuje działalność na wysokim poziomie.

STWÓRZ KORZYSTNE NARZĘDZIE MARKETINGOWE. FIRMY POSIADAJĄCE KRAJOWY ZNAK JAKOŚCI CIESZĄ SIĘ WIĘKSZYM ZAINTERESOWANIEM KLIENTÓW.

WIĘCEJ
KONTRAHENTÓW

Konsumenci i firmy chętniej współpracują z przedsiębiorstwami, które posiadają Krajowy Znak Jakości. Każdy chce mieć pewność, że kooperacja z Twoją firmą jest bezpieczna. Nie pozwól swoim partnerom biznesowym pozostać w niepewności.

LEPSZE
OPINIE

Firmy posiadające Krajowy Znak Jakości cieszą się większą wiarygodnością na rynku i często są pierwszym wyborem konsumentów. W dobie wszechobecnych reklam ciężko jest dokonać wyboru kontrahenta. Projekt Krajowy Znak Jakości pozwala wyróżnić się rzetelnym firmom.

WIĘKSZY
DOCHÓD

Zaufanie klientów skutkuje dużo większym zainteresowaniem ofertą przedsiębiorstwa. Powoduje to znaczne zwiększenie dochodów i osiągnięcie prestiżowego pułapu wiarygodnych firm, z którymi liczą się partnerzy biznesowi oraz najwięksi gracze na rynku.

85 %

POLAKÓW

PRZY ZAKUPIE KIERUJE SIĘ JAKOŚCIĄ*

75 %

OSÓB

KORZYSTA Z INTERNETU CODZIENNIE*

68 %

KONSUMENTÓW

PRZED ZAKUPEM SPRAWDZA OPINIE W INTERNECIE*

Sprawdzanie wiarygodność firm w Polsce Jak zdobyć certyfikat uczciwego przedsiębiorcy Korzyści z posiadania Krajowego Znaku Jakości

ZGŁASZANIE NARUSZEŃ REGULAMINU

Jeśli posiadasz informacje o naruszeniu zasad przez firmę uczestniczącą w projekcie, zgłoś naruszenie!
Każde zgłoszenie poddajemy wnikliwej analizie.

*wg badań MBC Service Sp. z o.o. sp. k.